نحوه دانلود زبان‌ها در برنامه به دو دسته تقسیم می‌شود.

دانلود دیتای زبان در ابتدای نصب

با نصب برنامه و اجرای آن، اولین صفحه‌ای که به صورت خودکار به شما نمایش داده می‌شود، صفحه دانلود و نصب چهار زبان موجود در برنامه است که درلحظه تنها مجاز به انتخاب یکی از آن‌ها هستید.

گزینه دانلود و نصب را لمس کنید. در صورت وجود فضای کافی بر روی حافظه دستگاه و اتصال مناسب به اینترنت شاهد دانلود و توضیحاتی درباره ساختار کلی برنامه، دسته‌بندی‌ها و شیوه کار خواهیم بود تا دانلود به پایان برسد.

دانلود دیتای زبان‌های دیگر پس از نصب یک زبان

پس از دانلود اولین زبان و ورود به برنامه، دسترسی و امکان نصب زبان‌های دیگر از دو قسمت امکان‌پذیر است.

1- صفحه اصلی برنامه را باز کنید. در سمت چپ بالای صفحه زبان درحال اجرا نمایش داده شده است. از کادر پیش رو زبان مورد نظر را از لیست باز شده انتخاب کنید و پس از انتقال به صفحه زبان‌ها گزینه مورد نظر را دانلود و نصب کنید.

2-از نوار ابزار پایین صفحه بر روی گزینه سایر کلیک کنید.

  • اولین بخش از این صفحه به تغییر زبان اختصاص داده شده است. مانند مرحله قبل یکی از چهار زبان را انتخاب کنید و از صفحه‌ای که به آن منتقل می‌شوید زبان مورد نظر خود را دانلود و نصب نمایید. با انتخاب گزینه زبان‌ها در صفحه سایر علاوه بر نمایش زبان‌هایی که تاکنون در برنامه نصب شده است. امکان دانلود بقیه زبان‌ها نیز فراهم می‌شود.


خطای فضای کافی

محل ذخیره برنامه بیاموز بر روی حافظه گوشی می‌باشد و مربوط به حافظه CD card نیست. در صورتی که فضای کافی بر روی دستگاه وجود نداشته باشد با خطایی که در تصویر نشان داده شده است روبرو می‌شوید. که اشاره به عدم فضای کافی بر روی دستگاه شما دارد. برای رفع مشکل باید فضای خالی حافظه دستگاه را بیشتر کرده و مجددا بررسی نمایید.

خطای عدم ارتباط با سرور

گاهی اوقات در هنگام دانلود و نصب زبان‌ها خطای عدم ارتباط با سرور نمایش داده می‌شود.

در صورتی که برنامه از طریق یکی از مارکت‌های معرفی شده دانلود شده باشد و آخرین نسخه بر روی دستگاه نصب باشد. تنها دلیل بروز مشکل مرتبط با زیرساخت اینترنتی کشور است.

برای رفع آن دو راه حل وجود دارد:

1- در صورت امکان دانلود را با یک اینترنت دیگر (مثلا ADSL به جای اینترنت گوشی یا برعکس) چک کنید.

2- اگر در هنگام استفاده از برنامه فیلترشکن شما روشن است با فیلتر شکن خاموش (یابرعکس) امتحان کنید.

 

فهرست