دانلود و نصب اپلیکیشن زبان بیاموز از طریق سه مارکت گوگل پلی، کافه بازار و مایکت امکان پذیر است. در ادامه به نحوه جستجو، دانلود و نصب برنامه در هریک از برنامه‌ها می‌پردازیم.

گوگل پلی

پیش از هرکاری به برنامه «فروشگاه Play» در دستگاه‌تان بروید و حساب Google خود را با دستگاه مرتبط سازید. سپس به صفحه اصلی فروشگاه play رفته و در نوار بالای صفحه Bamooz را جستجو و از بین برنامه های مشابه آن را انتخاب کنید.

پس از دسترسی به صفحه پیش رو جزئیاتی در رابطه با حجم، ورژن، تعداد نصب کنندگان، پشتیبانی از اندروید، رده سنی، امتیاز برنامه و کامنت‌های کاربران به شما نمایش داده می‌شود.

اتصال دستگاه به اینترنت را بررسی کرده و سپس گزینه install/نصب را انتخاب کنید تا بارگیری آغاز شود. بعد از پایان دانلود برنامه به طور خودکار نصب می‌شود.

کافه بازار

ابتدا برنامه بازار را دانلود و نصب کنید. سپس بیاموز را در بخش جستجو تایپ کرده و از بین برنامه‌های پیشنهادی آن را انتخاب کنید.

صفحه‌ای به شما نمایش داده می‌شود که اطلاعات تعداد نصب فعال، حجم، رایگان (با پرداخت درون برنامه‌ای) به همراه نظرات و امتیازها در آن قرار دارد.

با کلیک بر روی گزینه نصب، دانلود برنامه آغاز می‌شود و بعد از اتمام دانلود برای تکمیل نصب و اجرا برنامه از شما سوال پرسیده می‌شود.

مایکت

برنامه مایکت را دانلود و نصب کرده و از قسمت جستجو داخل برنامه بیاموز را انتخاب کنید.

در این صفحه توضیحات و امکانات برنامه به همراه تغییرات نسخه جدید قرار داده شده است.

دکمه نصب را انتخاب کنید تا دانلود برنامه آغاز شود و در نهایت با تایید گزینه نصب، امکان باز کردن برنامه فراهم می‌شود.

خطای مایکت: ممکن است پس از اتمام دانلود، خطایی درجهت امنیت شما نمایش داده شود و دستگاه مجاز به نصب منابع ناشناس نباشد. برای رفع مشکل از کادر پیش رویتان گزینه تنظیمات را زده و از صفحه‌ای که شما را به آن منتقل می‌کند قسمت مجاز از این منبع را روشن کنید.

فهرست