جهت ایجاد حساب کاربری، ذخیره سازی اطلاعات درون برنامه‌ای و امکان دسترسی یا بازیابی اطلاعات در آینده بهتر است پیش از ورود به برنامه با شماره یا ایمیل خود عضو شوید.

لطفا قبل از ورود توجه داشته باشید تمام اطلاعات شما در برنامه (اعم از اطلاعات خرید و پیشرفت) در حساب کاربری که شما در برنامه می‌سازید ذخیره می‌شود و در آینده قابل تغییر نیست. این یعنی اگر با همان شماره یا ایمیل قبلی وارد برنامه نشوید نمی‌توانید به هیچ یک از این اطلاعات دسترسی داشته باشید. بنابراین در ورود به برنامه حتما دقت کنید.

پس از دانلود برنامه و نصب زبان‌ها، صفحه عضویت به شما نمایش داده می‌شود. در صورتی که گزینه ورود بدون ثبت نام را انتخاب کنید، برای دسترسی مجدد به این بخش ابتدا وارد صفحه خرید برنامه شده و بر روی کادر آبی (ورود یا ثبت‌نام) در بالای صفحه کلیک کنید.

عضویت در برنامه به دو روش زیر امکان پذیر است.

از طریق شماره

شماره خود را بدون گذاشتن صفر اول آن در کادر پیش رو وارد کنید. قوانین و مقررات استفاده از برنامه را مطالعه کرده و در صورت تائید کلیک کنید.

برروی گزینه ارسال پیامک کلیک کرده تا کد تایید به همان شماره برای شما ارسال شود. (توجه داشته باشید که شماره وارد شده در دسترس باشد و پیام‌های ورودی آن مسدود نباشد).

پس از وارد کردن کد تایید ارسال شده و تایید شماره، حساب کاربری شما ثبت می‌شود.

قابل ذکر است که شماره تلفن وارد شده حتما باید داخلی و مربوط به ایران باشد.

از طریق ایمیل

ابتدا قوانین و مقررات استفاده از برنامه را مطالعه کرده و در صورت تائید کلیک کنید. گزینه ورود به حساب گوگل (جیمیل) را لمس کنید. ایمیلی که پیش از این بر روی دستگاه همگام‌سازی شده است نمایش داده می‌شود.

در صورتی که می‌خواهید با ایمیل دیگری وارد شوید بر روی گزینه add another account کلیک کنید. و سپس مشخصات آن را وارد کنید.

پس از عضویت در برنامه، برای مشاهده شماره یا ایمیلی که از طریق آن وارد برنامه شده‌اید، کافیست به صفحه اصلی برنامه رفته و گزینه خرید را انتخاب کنید. حساب کاربری شما (شماره یا ایمیل) در بالای صفحه نمایش داده شده است.

جهت خروج از حساب کاربری، گزینه خروج را از بالای همین صفحه لمس کنید.

فهرست